این سایت یک فروشگاه نیست، بلکه یک بازار است؛ به این معنا که به جای خرید و انبار کردن کالا، بر روی تنوع کالاهای خود و قدرت بالای خریدار برای انتخاب، تأکید می‌کند.

اینکه ما تیمچه بازار را یک درگاه مطمئن می‌نامیم به این معناست که شما با خرید از تیمچه بازار نیازی به جستجو درباره‌ی اعتبار تأمین ‌کننده نخواهید داشت. تیمچه بازار به شما این اطمینان را می‌دهد که می‌توانید تمام کالاهای مورد نیاز خود را به‌راحتی و از طریق خدمات یکپارچه و مطمئن و با ضمانت تیمچه بازار خریداری کنید.

تیمچه بازار تأمین ‌کننده‌ی کالا نیست، بلکه یک درگاه مطمئن برای دسترسی به  تأمین‌ کننده‌ی معتبر محصولات است. به این معنا که پس از ثبت سفارش شما به عنوان خریدار، کالا از سوی تأمین‌ کننده در اختیار فروشگاه تیمچه بازار قرار می‌گیرد و پس از کنترل کیفیت و حصول اطمینان از صحت و سلامت کالا، از طریق بخش ارسال، به سمت خریدار روانه می‌شود.

تیمچه بازار چگونه کار می‌کند؟

تیمچه بازار جایی است که این دو گروه را در یک بازار مجازی به هم می‌رساند. سایتی که از یک طرف به فروشندگان اجازه می‌دهد محصولات خود را در سراسر کشور بدون نیاز برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گران فناوری اطلاعات و بازاریابی، به فروش برسانند و از طرف دیگر مشتریان را به‌ راحتی به طیف گسترده‌ای از محصولات، با استفاده از رایانه و یا تلفن همراه، در مکان و زمان دلخواه‌شان متصل می‌کند.

از طرفی بسیاری از تأمین‌کنندگان کالا به دلیل پهناور بودن کشورمان، ناهمگون بودن بافت بازار و نیز هزینه‌های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌های فروش دسترسی ندارند؛ فضایی که چه تأمین‌کنندگان بزرگ و مشهور و چه تأمین‌کنندگان کوچک و کمتر شناخته‌شده، در آن گرفتار هستند.

مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به کالاهای مورد نیاز خود علاقه‌مند هستند؛ اما بسیاری باور دارند که خرید تعداد زیادی از کالاها، در برخی نقاط کشور، بسیار سخت و یا غیر ممکن است.

فروشگاه اینترنتی تیمچه بازار با هدف ارائه خدمات و محصولات  با بالاترین کیفیت و قیمت بهینه با کادری مجرب و تحصیل کرده تاسیس گردیده است

فروشگاه اینترنتی تیمچه بازار :

تیمچه به بازارهای قدیمی گفته میشد. بازارهایی که میتوانستیم در آنها همه چیز پیدا کنیم و به اصطلاح از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را میتوانستیم در آن پیدا نموده و خریداری کنیم. همانطور که در تیمچه ها همه چیز پیدا میشد قصد داریم تا محصولات متنوع و کالاهای بسیاری را به لیست محصولات آن اضافه نماییم، ولی در حال حاضر لیست محصولات موجود با لوازم منزل و آشپزخانه شروع شده است و به مرور زمان بر تنوع محصولات و کالاها افزوده خواهد شد.

با گسترش روز افزون اینترنت در کشورمان ایران و فراهم شدن دسترسی به اینترنت برای عموم و استفاده روز افزون از  گوشی های هوشمند، کسب و کارهای اینترنتی رونق فراوان یافته اند و تیمچه بازار بر آن شد تا با ایجاد یک بازار مجازی و مبتنی بر اینترنت شرایطی فراهم نمایم تا هموطنان عزیز بتوانند از خدمات خرید امن و آنلاین استفاده نموده و با ساده ترین تجربه خرید آنلاین و دریافت سریع کالاها و محصولات مورد نظرشان رضایت خاطر و تجربه جدید و مطلوبی از خرید را با تیمچه بازار داشته باشند. 


  تمامی حقوق این فروشگاه برای فروشگاه اینترنتی تیمچه بازار محفوظ می باشد.